نتیجه جستجو:
  • چطور میتونیم کمکتون کنیم؟
Choose country / language

درباره لیکومولی


شرکت نشت بن، نماینده انحصاری محصولات Liqui Moly آلمان که از سال 1375 محصولات لیکومولی را با بالاترین سطح کیفی در بازار ایران عرضه می نماید.

جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان شرکت لیکومولی به شرح ذیل معرفی میگردد.  

آقای هانسی هنرل ،مؤسس لیکومولی و مبتکر mos2   که نوعی افزودنی های نگه دارنده خودرو محسوب میشود که با استفاده از فرمول ابداعی وی این امکان فراهم شد که حتی بعد از خالی شدن روغن ،خودرو بتواند تا کیلومترها بدون آسیب به موتور حرکت کند.

افزودنی  (liquified  molybdenum  disulfide (MoS2 برای اولین بار توسط این شرکت ثبت شده واولین محصول آن نیز میباشد در ضمن نام شرکت نیز برگرفته از نام این محصول میباشد.

شرکت لیکومولی آلمان با تولید افزودنی برای موتور شروع به کارکرد، سایت تولیدی آن در سال 1957 ودر شهر اولم آلمان تاسیس شده است این شرکت با تولید بیش از 1750 نوع محصول برای خودروهای سنگین، سواری ، موتور سیکلت ، قایق خودروهای کارتینگ، ماشین آلات صنعتی بیشترین تنوع محصول را بین شرکتهای تولید کننده در دنیا دارد.  

لیکومولی در بیش از 90 کشور جهان فعال است . انجام تحقیقات برای تولید محصولات با تکنولوژی بالا ضروری است به علاوه سختگیریها ونظارت ها در استاندارد های کیفیت به همان اندازه لازم الاجرا و ضروری هستند بنابراین در ابتدا باید مواد خام را از موادی اصیل و با کیفیت بالا در تولید روغن موتورها ، روان کننده های ویژه افزودنی ها و محصولات محافظ  خودرو انتخاب کنیم .اما قبل از این موارد این محصولات باید از آزمایشات کنترل کیفیت عبور کنند.همچنین مواد خام ومحصولات پایانی باید از زمان تحویل تا زمان حمل به همان اندازه تحت کنترل های شدید وتست های جامع آزمایش شوند . در طول این روند یک تست به وسیله تست دیگر کنترل میشوند.

تحقیقات انجام شده برای بررسی کیفیت به دست آمده نوع آوری در زمینه تولید محصولات و فرایند های تولیدی حاصل فعالیتهای مجموعه ای از افرادی است که در ضمینه پیشرفت ،صاحب پروژه های تحقیقاتی بودندبه همین خاطر است که کلیه تولید کنندگان معتبر خودرو سازی در سراسر جهان این محصولات را تایید کرده اند . افزودنی هایی که ما تولید میکنیم خاصیت خود را در مدت کوتاه از دست نمیدهد و در این راستا میزان تاثیر آنها به وسیله موسسهTUVآلمان  مورد بازبینی و تایید قرار گرفته است به علاوه کیفیت و شیوه ی مدیریت محیطی که ما از آن استفاده می­کنیم مطابق با استاندارد های DIN ISO9001 و  DIN  ISO 14001  تایید شده است همه­ ی این موفقیت ها حاصل شایستگی ها توانایی ها مهارت ها وتجارب متخصصان ما می باشد.

این محصولات برای همه مشتریان لیکومولی از جمله رانندگان ،تجار،کارگاهها و صنایع، مفیدند محصولات تخصصی مورد نیاز مشتریان به شرح ذیل میباشد :

_  روغن های موتور های بنزینی ،دیزلی وگاز سوز

_  روغن های دنده خودرو و دنده صنعتی

_  روغنهای هیدرولیک وگردشی  

_  سیالات خنک کننده و آب صابونها

_  روغن های عملیات حرارتی و فلزکاری

_  روغنهای صنعتی (توربین وکمپرسور و ژنراتور و.......

_  بیش از 500 نوع افزودنی سوخت و روغن و محافظ خودرو و....

شایان ذکر است طی سالهای گذشته در این راستا توانسته ایم با شرکتهای بزرگی همچون ایران خودرو دیزل (گواه)، اتوبوسرانی تهران وحومه ،تاکسیرانی،سایپا یدک ،زاگرس خودرو ،مزدا یدک،مدیران خودرو ،ایرتویا ،کرمان خودرو ،جیلیران،رامک خودرو ،  افرا موتور ،مرتب خودرو ، ستاره ایران  شرکتهای راهسازی جنرال مکانیک ،ملی ساختمان ،شالوده ،کانیو ،کیسون وآبادراهان پارس و هایپر استار و هایپر سان و .... همچنین قطار مسافربری رجا ،کشتیرانی و کارخانه جات فولاد مبارکه صنایع سیمان کیاسر،صنایع زعیم ،سیمان استهبان ، پدکس ،آلومتک ،بوتان ،کناف ایران ،مس قائم،کابل مغان ،کابل البرز ،کابل ابهر،سیم و کابل یزد و......... همکاری مستمر داشته باشیم.

امیداست با ارائه بهترین خدمات و محصولات موجبات رضایت شما  را نیز جلب نماییم.

با لیکومولی بیشتر برانید